Sanktuarium świętego Floriana w Chorzowie
Msze święte:
Dni powszednie: 8:00, 18:00
Niedziele i święta:
7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 16:00

Nabożeństwa niedzielne: 15:15

Kancelaria parafialna:
Poniedziałek: 8:30 - 10:00
Wtorek: 16:00 - 17:30
Środa: 8:30 - 10:00
Czwartek: 16:00 - 17:30
Piątek: 8:30 - 10:00

Sanktuarium świętego Floriana w Chorzowie

Ogłoszenia

 

OGŁOSZENIA

 

  1. Bardzo dziękuję wszystkim za służbę podczas letnich wakacji. Odsyłam do wakacyjnego rankingu punktacji za okres od 25 czerwca do 29 sierpnia br. Zwycięzcom gratuluję i dziękuję za gorliwość.
  2. Pierwsza powakacyjna zbiórka dla wszystkich animatorów, lektorów, ministrantów i kandydatów odbędzie się w sobotę 9 września 2017 r. o godz. 9.00 w salce.
  3. Proszę przynieść na zbiórkę plany zajęć szkolnych i pozaszkolnych, aby można było ustalić plan służby na dni powszednie.
  4. W poniedziałek 4 września br. podczas Mszy św. o godz. 8.00 służą obowiązkowo wszyscy, którzy rozpoczynają nowy rok szkolny.
  5. Do soboty 9 września br. służymy według zasad wakacyjnych. Proszę więc zapisywać się na listę służby na dni powszednie, zwłaszcza podczas porannych Mszy świętych, jeśli zajęcia szkolne Wam na to pozwolą. Liczę na zaangażowanie studentów w tym okresie.
  6. Niedzielna służba według planu na ten dzień ustalonego.
  7. Informuję, że w związku z wykonaniem nieplanowanego remontu salki i zakupu sprzętu rekreacyjnego (stołu do gry w bilarda i w piłkarzyki), w Waszej kasie nie ma pieniędzy. Nie ma też długów.
  8. Szczegółowe rozliczenia finansowe i punktacji są opublikowane na stronie internetowej.
  9. Oryginalne listy kolędowe, wszelkie potwierdzenia wpłat, rachunki i inne ważne dla Was dokumenty zostawiłem Waszemu nowemu Opiekunowi – ks. Michałowi Łatuszyńskiemu. Jestem w posiadaniu skanów wszystkich tych dokumentów. W razie jakichkolwiek pytań lub niejasności proszę o kontakt bezpośrednio ze mną.
  10. Bardzo serdecznie dziękuję Piotrowi i Tomaszowi Nowrotom za pomoc w generalnym sprzątaniu salki przed rozpoczęciem nowego roku formacyjnego. Zostały umyte okna, podłogi i wszelkie sprzęty w salce, a także klatka schodowa, poręcze i toaleta, zawieszono firany wyprane przez Panią Anię. Mam nadzieję, że ta praca zostanie przez Was wszystkich uszanowana i doceniona.

 

Dziękuję z serca Wam wszystkim za miniony rok formacji i współpracy. Szczególne podziękowania kieruję pod adresem Animatorów, którzy wsparli mnie fachową pomocą w okresie mojej nieobecności spowodowanej chorobą.

 

Nowemu Księdzu Opiekunowi – ks. Michałowi Łatuszyńskiemu – życzę Bożego błogosławieństwa i światła Ducha Świętego w pracy duszpasterskiej z Wami. Wam zaś i Waszym Bliskim życzę wielu łask Bożych, błogosławieństwa i samych sukcesów w życiu.

 

Nie wchodząc w kompetencje nowego Opiekuna – pozostaję do dyspozycji i chętnie służę pomocą, jeżeli ktoś z Was kiedykolwiek będzie jej potrzebował. Zarówno adres mailowy, jak i numer telefonu pozostają do Waszej dyspozycji.

Niech Was Pan Bóg błogosławi. Szczęść Boże!

 

Pozdrawiam

ks. Andrzej Sacher