Sanktuarium świętego Floriana w Chorzowie
Msze święte:
Dni powszednie: 8:00, 18:00
Niedziele i święta:
7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 16:00

Nabożeństwa niedzielne: 15:15

Kancelaria parafialna:
Poniedziałek: 8:30 - 10:00
Wtorek: 16:00 - 17:30
Środa: 8:30 - 10:00
Czwartek: 16:00 - 17:30
Piątek: 8:30 - 10:00

Sanktuarium świętego Floriana w Chorzowie

Msze Święte: 11 – 17 listopada 2019 roku

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

11 – 17 listopada 2019 roku

 

 

PONIEDZIAŁEK, 11 listopada, Wspomnienie Świętego Marcina z Tours, biskupa

8.00

I

Za ++ zalecanych

II

Za + Aleksandrę Kaczmarek – od lokatorów domu przy ulicy Bocznej 6

III

Za + Katarzynę Kiełbasa – od lokatorów domu przy ulicy Bocznej 6

18.00

  Za ++ rodziców Jerzego i Helenę Mincer – w 30 rocznicę śmierci matki oraz ++ rodziców Wilhelma i Bertę Mozgol oraz ++ krewnych z obu stron
WTOREK, 12 listopada, Wspomnienie Świętego Jozafata, biskupa i męczennika

8.00

I

Za + męża Andrzeja Olejnik – w 9 rocznicę śmierci, + ojca Jana, ++ teściów i ++ krewnych z obu stron

II

Za + Władysława Błajda – od lokatorów domu przy ulicy Bocznej 6

III

Za + Wandę Skowron – od lokatorów domu przy ulicy Bocznej 6

18.00

  Za + męża Józefa Pawera – jako pamiątka rocznicy urodzin
ŚRODA, 13 listopada, Wspomnienie Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych czenników Polski

8.00

I

Dziękczynno-błagalna do Opatrzności Bożej za Tadeusza, Józefę, Jadwigę i Mirosławę z okazji rocznic urodzin

II

Za + męża Rudolfa, ++ teściów Wilhelma i Wiktorię oraz ++ rodziców Tomasza i Annę Dziedzina

12.00

  Przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej – za czcicieli i osoby zalecane

18.00

  Za ++ rodziców Stanisława i Janinę Gruszka, ++ dziadków i ++ krewnych z obu stron oraz ++ lokatorów domu przy ulicy Gwareckiej 15
CZWARTEK, 14 listopada

8.00

I

Za ++ teściów Władysława i Zofię – w rocznicę śmierci teściowej oraz ++ krewnych z obu stron

II

Za + Wisławę Zep – od lokatorów domu przy ulicy Gwareckiej 43

17.00

I

Dziękczynno-błagalna do Opatrzności Bożej z prośbą o zdrowie za Urszulę oraz za jej córki z rodzinami

II

Za + Waldemara Grüner – od lokatorów domu przy ulicy Styczyńskiego 36 i 38
PIĄTEK, 15 listopada

8.00

I

Za + Ryszarda Łyczak – jako pamiątka rocznicy urodzin – od rodziny Orędarz z Osielca

II

Za + męża Witolda Domańskiego, ++ rodziców z obu stron, ++ krewnych i dusze w czyśćcu cierpiące
 

18.00

I

Za + Krystynę Adamczyk – od rodzin Pytloch i Pietralik

II

Za ++ Janusza i Bronisławę Pytloch i + męża Andrzeja Kostrzewa
SOBOTA, 16 listopada

8.00

I

Za + Henryka Dronia – w 24 rocznicę śmierci, ++ rodziców, ++ teściów, ++ krewnych z obu stron, ++ znajomych i ++ sąsiadów z domu przy ulicy Bocznej 8

II

Za + Grzegorza Kruk – od kuzynów Wojciecha i Macieja  z rodzinami

III

Za + Krystynę Adamczyk od pracowników TAURON – Obsługa Klienta CUW-R

IV

Za + Elżbietę Bartoszek

18.00

  Za + Lucjana Tabor – w 29 rocznicę śmierci, ++ rodziców i ++ krewnych z obu stron
NIEDZIELA, 17 listopada, XXXIII Niedziela Zwykła

7.00

  Za + Reginę Panek – od Pracowników Parku Śląskiego

9.00

  Za + męża Antoniego Banduch – w 7 rocznicę śmierci, ++ rodziców, ++ teściów, ++ krewnych z obu stron i ++ lokatorów domu przy ulicy Bocznej 8

10.30

  Dziękczynno-błagalna do Opatrzności Bożej za Renatę Niśkiewicz z okazji 80 rocznicy urodzin i za całą rodzinę

12.00

  Dziękczynno-błagalna do Opatrzności Bożej za Vanessę Majewską z okazji 18 rocznicy urodzin i za całą rodzinę

16.00

 

Za + Mieczysława Wydmuch – jako pamiątka rocznicy urodzin i w 5 rocznicę śmierci, ++ rodziców i ++ krewnych z obu stron